Kaip vyksta pristatymas?

Prekes pristatome visoje Lietuvoje  per valstybinę įmonę „ Lietuvos paštas“.  Prekes siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu. Jeigu Jūs gavote pažeistą siuntą (atplėšta, įplėšta ar kitaip sugadinta) privalote su kurjeriu ar pašto darbuotoju patikrinti siuntos pakuotės būklę, ar preke nėra dingusi, ar pažeista.

Pristatymo kaina

Prekes siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu  kaina 2 eurai. Užsienio pirkėjams kaina 6 eur. Kaina gali keistis priklausomai nuo paketo dydžio ir svorio. Siunčiant prekes į trečiąsias šalis, esančias už Europos Sąjungos ribų, reikalingas Kultūros paveldo departamento leidimas.

Leidimo kaina yra nuo 10 iki 70 eurų, priklausomai nuo prekių kiekio.

Leidima gauti užtrunka nuo vienos iki dviejų savaičių.

 

Pristatymo terminai

Siunta išsiunčiama po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas registruotu pirmenybiniu paštu. Galimas siuntos vėlavimas šventiniu laikotarpiu.

Kaip stebėti pristatymą?

Kai tik Jūsų siunta bus išsiųsta, Jums į pašto dėžutę atsiųsime siuntos registracijos kodą. Atsidarius  Lietuvos pašto svetaine www.post.lt ir suvedus registracijos kodą skyrelyje Siuntų paieška, Jūs galėsite stebėti savo siuntos buvimo vietą.

 

Banknotų serija ir numeris?

Banknotų serija (raidės) ir numeris gali skirtis. Parduodami banknotai atitinka Krause katalogo pick numerį ir stovį nurodytą banknotų aprašyme (UNC, AU, XF, VF). Banknotų serija  ir numeris nesiskiria tuo atveju jeigu prekės pavadinime rašomi šie žodžiai: Prefiksas, radaras, žemas numeris, pavyzdys.

 

 

0